op reis met de klas

Junior
Heb jij net leren lezen? En ben je gek op dieren (en paarden in het bijzonder)? Lot en haar lieve paard Ot beleven in elk boek spannende, maar ook grappige en ontroerende avonturen. Met op elke spread een prachtige tekening van Ann De Bode. (AVI M3)op een dag zegt juf: 'we gaan iets heel leuks doen. we gaan op reis!' 'dat is tof!' zegt lot. maar dan ziet ze ot in de wei. hij wil ook wel eens op reis. hoe moet dat nou? mag hij mee?
Uitgeverij
Zwijsen Uitgeverij
Uitgegeven als
Hardcover
Eerste editie
14-08-2023
Laatste editie
14-08-2023
Illustraties door
Ann De Bode
ISBN
9789048749133
Aantal pagina's
32
Serie
lot en ot
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht