De sneeuwstorm

Junior
Heb jij net leren lezen? En ben je gek op dieren (en paarden in het bijzonder)? Lot en haar lieve paard Ot beleven in elk boek spannende, maar ook grappige en ontroerende avonturen. Met op elke spread een prachtige tekening van Ann De Bode. (AVI M4)In De sneeuwstorm beleeft Lot een spannend avontuur in de sneeuw. En dat moet ook, want ze wil een spannend boek schrijven. Lot maakt een boek, een heel spannend boek. Voor Jip, omdat hij op reis is. Ze moet op zoek naar een avontuur. Dat vindt ze vast wel in het bos. Samen met Ot gaat ze op stap. Met al die sneeuw en wind is het best eng.Als dat maar goed afloopt …
Uitgeverij
Zwijsen Uitgeverij
Uitgegeven als
Hardcover
Eerste editie
14-08-2023
Laatste editie
14-08-2023
Illustraties door
Ann De Bode
ISBN
9789048749157
Aantal pagina's
32
Serie
lot en ot
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht