De sneeuwstorm
Heb jij net leren lezen? En ben je gek op dieren (en paarden in het bijzonder)? Lot en haar lieve paard Ot beleven in elk boek spannende, maar ook grappige en ontroerende avonturen. Met op elke spread een prachtige tekening van Ann De Bode. (AVI M4)In De sneeuwstorm beleeft Lot een spannend avontuur in de sneeuw. En dat moet ook, want ze wil een spannend boek schrijven. Lot maakt een boek, een